EOA
Avaleht | Home | RUS          
EOA
EOA
EOA
EOA
EOA
EOA
EOA

Line
  p1  Programme of the School Olympic Games
Line
  p1  School Olympic Games projects contest
Line
  p1  Advice for teachers
Line
  p1  Planning the School Olympics
Line
  p1  Advice from the organisers
Line
  p1  Support personnel
Line
  p1  Recognition the School Olympics

Õppevideod

Line
  p1  KEPIKÕND
Line
  p1  JOOKSMINE
Line
  p1  ÜLDTREENING
Line
  p1  RATTASÕIT
Line
  p1  DISCGOLF

EOA

Home > School Olympic Games > Advice for teachers > Support personnel

Support personnel

The following support personnels from different counties, who have the best practice experience in organising School Olympics, are ready to help you in organising School Olympic Games:

Hiiumaa – Kati Vaht, Palade Põhikool kati@palade.edu.ee
Ida-Virumaa – Tatjana Stolfat, Narva Linnavalitsuse Kultuuriosakond tatjana.stolfat@narva.ee
Läänemaa – Leelo Paju, Haapsalu Linna Algkool leelo.paju@mail.ee
Lääne-Virumaa – Ly Kivistik, Uhtna Põhikool lykivistik@hotmail.com
Põlvamaa – Anneli Lätt, Värska Gümnaasium latuy@hot.ee
Pärnumaa – Ulvi Lutoškin, Pärnu Kuninga Tänava Põhikool ulvilutoskin@hot.ee
Raplamaa – Aivo Sildvee, Kaiu Vallavalitsus aivo@kaiu.ee
Saaremaa – Raili Nõgu, Tornimäe Põhikool kukuraili@hot.ee
Tartumaa – Heiki Sarapuu, Ülenurme Gümnaasium heiki.sarapuu@yle.edu.ee
Tartu – Helve Israel, Tartu Kunstigümnaasium Helve.Israel@mail.ee
Viljandimaa – Malle Poska, Kildu Põhikool malle@kildu.vil.ee
Võrumaa – Virve Tamm, Mõniste Kool virve@kuutsi.edu.ee 

 

   
EOA TÄISKOGU
Triip
Eesti Olümpiaakadeemia kuulutab välja konkursi Rahvusvahelise Olümpiaakadeemia 60. noortesessioonile, mis toimub 23. maist 3. juunini Antiik-Olümpias, Kreekas.
Triip
EOA 2020. a KOM PROJEKTIDE KONKURSI TULEMUSED
Uudised
   
Mrts 2024
Tagasi Edasi
 
    
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Kalender
   
Kaart
EOK
Kalender